YAZID AL-DUWIHI/AFP/PROFIMEDIA Yazid Al-duwihi/afp/profimedia
ODLIČNA PREDSTAVA

Odličan potez Brozovića kojim je potvrdio dobru formu u kojoj igra u posljednje vrijeme
Piše: Vito TomasObjavljeno: 04. svibanj 2024. 22:38

U 30. kolu saudijskog prvenstva Al Nassr Riyadh je sa 6:0 potopio Al Wehdu. Novu sjajnu utakmicu odigrao je Marcelo Brozović, dok je titulu igrača utakmice ponovno odnio Cristiano Ronaldo.

Fantastični Portugalac domaćine je u vodstvo doveo već u petoj minuti nakon greške gostujuće obrane, a do drugog pogotka stigao je u 12. minuti nakon asistencije Brozovića. Vatreni je na lijevoj strani kaznenog prostora sjajno lažnjakom izbacio čuvara i ubacio u peterac, gdje u trepavicu pogađa nepogrešivog Ronalda.

ASISTENCIJU BROZOVIĆA I POGOTKE S UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE

Odličan potez Brozovića kojim je potvrdio dobru formu u kojoj igra u posljednje vrijeme. Brozović je i u prošloj utakmici upisao asistenciju u 1:0 slavlju protiv Al Khaleeja. Hrvatskom reprezentativcu ovo je šesta asistencija ove sezone, a uz to je dva puta tresao suparničke mreže. Ovim vijestima svakako će zadovoljan biti i Zlatko Dalić, koji Brozovića očekuje u optimalnoj formi na nadolazećem Euru u Njemačkoj.

Do kraja susreta za Al Nassr su poentirali još Sadio Mane, Otavio i Mohammed Al Fatil, a treći pogodak kojim je upotpunio hat-trick zabio je Ronaldo. Al Nassr se ovom pobjedom učvrstio na drugom mjestu sa 74 boda. Prvi je još uvijek Al Hilal s 83 boda, koji bi pobjedom protiv Al Ahlija jednom rukom zahvatio pehar prvaka.